خدمات مطپ

اپلیکیشن مطپ

اپلیکیشن مطپ

اپلیکیشن مطپ با هدف آسان سازی پروسه ی درمان و پیگیری های پس از درمان، آماده ی ارائه انواع خدمات حضوری و غیر حضوری پزشکی می باشد. از جمله ویزیت آنلاین و نوبت دهی حضوری مطب پزشک مربوطه، اعزام نیروی پرستاری برای تزریقات و پانسمان در محل.

گروه پشتیبانی مطپ نیز از ساعت 9 تا 23 پیگیری کلیه امور مربوط به اپلیکیشن را بر عهده دارد.

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

با حضور در اپلیکیشن مطپ در ساعت های تعیین شده توسط پزشک خود، می توانید بدون گرفتن نوبت قبلی به صورت تصویری، صوتی یا پیام نوشتاری با ایشان در ارتباط باشید و سوال های درمانی خود را به ساده ترین شکل پرسید. همچنین میتوانید نتایج آزمایش های خود یا تصاویر مربوطه را از طریق اپلیکیشن مطپ برای پزشک ارسال کنید و از مشاوره پزشکان مجرب و مشهور مطپ بهره مند شوید.

نوبت دهی حضوری

نوبت دهی حضوری

برای دریافت نوبت ویزیت حضوری پزشک خود از طریق اپلیکیشن مطپ میتوانید وارد قسمت مربوطه شده و به سادگی زمان مورد نظر خود را جهت حضور در مطب پزشک انتخاب کنید.

خدمات پزشکی در منزل با مطپ

خدمات پزشکی در منزل با مطپ

اپلیکیشن مطپ همواره آماده اعزام نیروهای مجرب جهت انجام انواع تزریقات، پانسمان، تست کرونا و … میباشد. کافیست در قسمت خدمات در منزل اپلیکیشن مطپ، موضوع کلی خدمات مورد نظر خود را انتخاب کرده، مشخصات خود و ماهیت خدمات را تعیین کنید. همکاران ما در تیم مطپ در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و پیگیری های بعدی را انجام خواهند داد.

وبینار های مطپ

وبینار های مطپ

اپلیکیشن مطپ تمام تلاش خود را میکند تا با برگزاری وبینار های آنلاین پزشکان مطرح کشور آگاهی جامعه در رابطه با بیماری ها و مسایل درمانی متفاوت را افزایش دهد. زمان و نحوه برگزاری این وبینار ها از طریق  پیامک یا اعلان های اپلیکیشن برای مخاطبان ارسال میشود و شما میتوانید با حضور در اپلیکیشن در زمان اعلام شده از وبینار های پزشکان مطپ استفاده کنید.